Bağımsız Denetim Hizmetleri

EY Türkiye’nin Denetim Hizmetleri Bölümü olan Güney Bağımsız Denetim ve SMMM A.Ş., şeffaflık ilkeleri doğrultusunda Finansal Tablo Denetimi, Muhasebe Mevzuatına Uyum ve Raporlama Hizmetleri, İklim Değişikliği ve Sürdürülebilirlik Danışmanlığı, Finansal Muhasebe Danışmanlık Hizmetleri ve Usulsüzlük İncelemesi ve Uyuşmazlık Danışmanlığı alanlarında bağımsız denetim hizmetleri vermektedir.

Hızla değişen mevzuatlara uyum beklentisini karşılarken, şirket yönetimlerine yapıcı eleştiri ve destek, denetim komitelerine etkin ve net bir bakış açısı ve paydaşlar ile yatırımcılar için şeffaf bilgiler sunuyoruz.

Bağımsız denetim hizmetlerimiz:

  • Finansal Tablo Denetimi
  • Muhasebe Mevzuatına Uyum ve Raporlama Hizmetleri
  • İklim Değişikliği ve Sürdürülebilirlik Danışmanlığı
  • Finansal Muhasebe Danışmanlık Hizmetleri
  • Usulsüzlük İncelemesi ve Uyuşmazlık Danışmanlığı

***Şirketimiz Güney Bağımsız Denetim ve SMMM A.Ş, Kamu Gözetimi Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu (KGK) tarafından ‘Bağımsız Denetim Kuruluşu’ olarak yetkilendirilmiştir ve “KAYİK Dahil Bağımsız Denetim” yapmaya yetkilidir.

Şirketimiz ayrıca Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından Finansal denetim, Bilgi Sistemleri Denetimi ve Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşlarında denetim yapmaya yetkilendirilmiştir.

Style switcher RESET
Body styles
Color settings
Color 1
Color 2
Background image