Finansal Muhasebe Danışmanlık Hizmetleri

Toparlanma sinyallerine rağmen, günümüzde ekonomik belirsizlik halen devam ediyor. Gelişmiş ve hızlı büyüyen ülkelerde büyüme arayışları devam ederken zorluklar da yaşanıyor.

Muhasebe, vergi ve BT profesyonellerinden oluşan Finansal Muhasebe Danışmanlık Hizmetleri ekibimiz muhasebe değişikliklerinin (tek bir muhasebe standardından başlayarak tüm UFRS proje planlaması ve global uygulamasına kadar) uygulanmasında sektör bazında geniş deneyim sahibidir. CFO’ların, denetim komitelerinin, hazine yöneticilerinin ve diğer üst düzey finans yöneticilerinin beklenen değişiklikleri iyi anlamalarına ve şirketlerine etkilerini değerlendirmelerine destek oluyoruz.

Finansal Muhasebe Danışmanlık Hizmetleri ekibimiz, muhasebe standartları ve regülasyon yükümlülüklerinde yapılan değişiklikler ile yeni iş faaliyetleri ve devralmaların gündeme getirdiği kritik konularda destek sunuyor.

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz

***Şirketimiz Güney Bağımsız Denetim ve SMMM A.Ş, Kamu Gözetimi Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu (KGK) tarafından ‘Bağımsız Denetim Kuruluşu’ olarak yetkilendirilmiştir ve “KAYİK Dahil Bağımsız Denetim” yapmaya yetkilidir.

Şirketimiz ayrıca Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından Finansal denetim, Bilgi Sistemleri Denetimi ve Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşlarında denetim yapmaya yetkilendirilmiştir.

Style switcher RESET
Body styles
Color settings
Color 1
Color 2
Background image