Finansal Tablo Denetimi

EY Türkiye’nin Denetim Hizmetleri Bölümü olan Güney Bağımsız Denetim ve SMMM A.Ş., şirketlerin finansal tablo okuyucularına güvenilir, şeffaf ve tutarlı bilgi sağlamalarına yönelik denetim hizmetleri uygulayarak sunuyor.

Türkiye’de ve dünyada değişen mevzuat ve regülasyonları yakından takip ederek ve global EY denetim metodolojisini uygulayarak şirketlere entegre hizmet sunuyoruz.

Birçok büyük şirketi denetleyen ekibimiz, farklı sektörlerde tecrübe ve bilgi birikimine sahip.

EY Türkiye Denetim Hizmetleri Bölümü olarak, şirketlere sunduğumuz hizmet kalitesini sürdürmek için çalışanlarımıza sürekli olarak yatırım yapıyor ve onların bireysel ve profesyonel gelişimlerini önemsiyoruz. Bu doğrultuda ekibimizin SMMM ruhsatı, SPK’dan Sermaye Piyasasında Bağımsız Denetim Lisansı, BDDK’dan Bankaların Bağımsız Denetimi Lisansı almaları ve Kamu Gözetim Kurumu tarafından bağımsız denetçi olarak atanmaları için gerekli desteği sağlıyoruz.

***Şirketimiz Güney Bağımsız Denetim ve SMMM A.Ş, Kamu Gözetimi Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu (KGK) tarafından ‘Bağımsız Denetim Kuruluşu’ olarak yetkilendirilmiştir ve “KAYİK Dahil Bağımsız Denetim” yapmaya yetkilidir.

Şirketimiz ayrıca Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından Finansal denetim, Bilgi Sistemleri Denetimi ve Ödeme ve Elektronik Para Kuruluşlarında denetim yapmaya yetkilendirilmiştir.

Style switcher RESET
Body styles
Color settings
Color 1
Color 2
Background image